Parafia Katolicka pw. Świętego Józefa w Kołodziejewie 

Parafia rzymskokatolicka
pw. św. Józefa w Kołodziejewie
 
 Aktualności


..........


 


 

Od Wielkiego Piątku do Zmartwychwstania 

ODPUST ŚW. JÓZEFA 2021

ROK ŚW. JÓZEFA

Boże Narodzenia 2020 r.ADWENT 2020Wielkanoc 2020 r.Odpust ku czci św. Józefa - 19 marca 2020 r.Trwa czas Bożego Narodzenia i odwiedzin kolędowychPrzez cały adwent zbieraliśmy szczotki i pasty do zębów, by dzieci na misjach miały piękny uśmiech1 grudnia br. rozpoczęliśmy ADWENT1 września 2019 r.
DOŻYNKI GMINNE I PARAFIALNE


 

20 czerwca 2019 r.
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
 

7 maja 2019 r.
BIERZMOWANIE

We wtorek, 7 maja, 31 młodych ludzi otrzymało z rąk ks.bpa Bogdana Wojtusia Sakrament Bierzmowania. Oprócz proboszcza miejsca, obecny był także ks. dziekan Mirosław Kaczmarek oraz ks. kan. Tadeusz Kościelny.
  

1 maja 2019 r.
PIELGRZYMKA ROWEROWA Z KWIECISZEWA

1 maja zatrzymała się w naszej parafii grupa rowerowa z parafii pw. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie.
To już ich VIII. wyprawa. Co roku z ks. proboszczem Jarosłewm Słowym wyruszają rowerami, by zobaczyć ciekawe miejsca w najbliższej okolicy.
 
Wizyta rozpoczęła się oczywiście w kościele. Proboszcz miejsca wypowiedział kilka słów na powitanie, po czym wszyscy odmówili litanię do Matki Bożej oraz modlitwę do św. Józefa, którą poprowadził opiekun pielgrzymki. Oczekiwanym momentem był posiłek pod okazałym klonem. Organizacja godna podziwu! - strażacy w pełnej gotowości... własne stoły, ławki, agregatory, woda, domowe ciasto z nocnego wypieku....
 
Ale to nie koniec wyprawy, czas jechać dalej... kierunek - Broniewice. Tam czeka pielgrzymów ognisko, a potem już powrót do domu.
 
Dziękujemy za miłe odzwiedziny!
  

Bez Wielkiego Piątku nie byłoby Zmartwychwstania 

16 - 19 marca 2019 r.


Rekolekcje parafialne i szkolne połączone z odpustem ku czi św. Józefa


 

18 listopada 2018 r.


Relacja z niedzieli misyjnej
Liczba odwiedzających stronę: 7470


 
  Strona główna    Patron    Aktualności    Nabożeństwa    Duszpasterstwo    Cmentarz    Historia    Park    Modlitwy i pieśni