Parafia Katolicka pw. Świętego Józefa w Kołodziejewie

Parafia rzymskokatolicka
pw. św. Józefa w Kołodziejewie

7 maja 2019 r.

We wtorek, 7 maja, 31 młodych ludzi otrzymało z rąk ks.bpa Bogdana Wojtusia Sakrament Bierzmowania. Oprócz proboszcza miejsca, obecny był także ks. dziekan Mirosław Kaczmarek oraz ks. kan. Tadeusz Kościelny.

1 maja 2019 r.
PIELGRZYMKA ROWEROWA Z KWIECISZEWA

1 maja zatrzymała się w naszej parafii grupa rowerowa z parafii pw. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie.
To już ich VIII. wyprawa. Co roku z ks. proboszczem Jarosłewm Słowym wyruszają rowerami, by zobaczyć ciekawe miejsca w najbliższej okolicy.

Wizyta rozpoczęła się oczywiście w kościele. Proboszcz miejsca wypowiedział kilka słów na powitanie, po czym wszyscy odmówili litanię do Matki Bożej oraz modlitwę do św. Józefa, którą poprowadził opiekun pielgrzymki. Oczekiwanym momentem był posiłek pod okazałym klonem. Organizacja godna podziwu! - strażacy w pełnej gotowości... własne stoły, ławki, agregatory, woda, domowe ciasto z nocnego wypieku....

Ale to nie koniec wyprawy, czas jechać dalej... kierunek - Broniewice. Tam czeka pielgrzymów ognisko, a potem już powrót do domu.

Dziękujemy za miłe odzwiedziny!

Bez Wielkiego Piątku nie byłoby Zmartwychwstania

16 - 19 marca 2019 r.

Rekolekcje parafialne i szkolne połączone z odpustem ku czi św. Józefa

18 listopada 2018 r.